09:43
Центр грецької мови запрошує до складання іспитів на отримання міжнародного сертифікату про рівень володіння новогрецькою мовою

18, 19 та 20 травня 2020 року Екзаменаційний центр міжнародної сертифікації знань з новогрецької мови Міністерства освіти і релігії Греції у Маріупольському державному університеті запрошує до складання іспитів на отримання міжнародного сертифікату про рівень володіння новогрецькою мовою.

З 1999 року Центр грецької мови надає громадянам інших країн можливість отримати державний сертифікат про рівень володіння новогрецькою мовою у країні постійного проживання. Для тих, хто бажає навчатися в грецьких коледжах та вищих навчальних закладах, а також брати участь у європейських програмах підвищення кваліфікації, чи працювати в грецьких установах та компаніях в Україні, Греції чи інших країнах світу, наявність сертифікату є обов’язковою передумовою та перевагою.


Реєстрація для складання іспитів на отримання міжнародного сертифікату відбувається через офіційний сайт Центру грецької мови. Консультації з питань реєстрації для складання іспитів у Маріуполі можна отримати на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету з 1 лютого до 22 березня 2020 року за адресою: Маріуполь, проспект Будівельників 129, аудиторії 304 (деканат факультету), 306а (кафедра грецької філології та перекладу). Із собою необхідно мати копію закордонного паспорту або копію свідоцтва про народження (для неповнолітніх).


Телефони для довідок: 097-2627446, 050-4222428; 067-4996068, 050-7590302.


Зверніть увагу:

 

  • Екзамен можуть складати всі бажаючі віком від 8 років, які володіють новогрецькою мовою.
  • Процедуру оцінювання знань, за результатами якого видається сертифікат відповідного рівня, здійснюють незалежні експерти Центру грецької мови Міністерства освіти і релігії Греції.
  • Для всіх бажаючих на базі факультету грецької філології та перекладу МДУ відбуватимуться підготовчі тренінги (за умов комплектування груп).
  • У 2020 році вартість складання екзамену в екзаменаційному центрі МДУ знижена порівняно з іншими центрами.

Переглядів: 238 | Додав: Деканат
Всього коментарів: 0