17:28
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся з колективом МДУ

2 червня до Маріупольського державного університету, що нині є тимчасово переміщеним до Київського національного університета будівництва і архітектури, з робочим візитом завітав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Очільник МОН зустрівся із колективом університету, студентами МДУ, зокрема його ректором Миколою Трофименко, а також ректором Київського національного університету будівництва і архітектури, головою Ради ректорів України Петром Куліковим, який надає всебічне сприяння Маріупольському університету, так за погодження вченої ради КНУБА для МДУ було виділено окремий корпус.


Сергій Миколайович привітав адміністрацію і співробітників Маріупольського університету з відновленням роботи у столиці України та поділився своїми враженнями від відвідування вишу минулого року.


Я пам'ятаю той університет, який став перлиною Приазов'я. Знаючи дух маріупольців, вірю, що МДУ збереже набуте, і досягне нових висот,

– Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.


У свою чергу, Микола Валерійович розповів очільнику МОН про поточний стан відновлення вишу та подякував йому за можливість розвитку у Києві.


Сьогодні 80% наших співробітників виїхали з Маріуполя та продовжують роботу у безпечних місцях. Багато хто з них вже знаходиться у Києві або планує переїжджати до нього найближчим часом. Ми щиро вдячні за можливість відновити роботу і сподіваємося, що МДУ стане серцем Маріуполя у столиці нашої країни,

– ректор МДУ Микола Трофименко.


Під час спілкування освітяни обговорили нову процедуру вступу абітурієнтів із тимчасово окупованих територій і кількість фіксованих бюджетних місць в умовах воєнного стану.


Не дивлячись на складну ситуацію, з якою довелося стикнутися освітянам Маріупольського державного університету, виш отримує необхідну допомогу від партнерів та добрих друзів.

Переглядів: 115 | Додав: Деканат
Всього коментарів: 0