____________________________________________________________

ЦЕНТР СЕРТИФІКАЦІЇ ЗНАНЬ З НОВОГРЕЦЬКОЇ МОВИ
_________________________________________________________________


Маріупольський державний університет – перший університет в Україні, на базі якого в 2006 році був акредитований Екзаменаційний центр міжнародної сертифікації знань з новогрецької мови Міністерства освіти, досліджень і релігії Греції з правом проведення кваліфікаційних іспитів на отримання міжнародного сертифікату з новогрецької мови.

Сертифікат засвідчує рівень володіння новогрецькою мовою, служить доказом мовної компетенції на ринку праці, є обов’язковою вимогою для деяких професій у Греції, а також дає право іноземцям вступати до грецьких закладів вищої освіти, а громадянам Європейського Союзу – обіймати посади на державній службі в Грецькій Республіці.

За роки роботи Центру в Маріупольському державному університеті більше 100 осіб пройшли підготовку до іспитів й успішно їх склали, отримавши міжнародний сертифікат з новогрецької мови. Більшість із них – студенти і випускники МДУ.

Звертаємо увагу!
- екзамен можуть складати всі бажаючі віком від 8 років, які володіють новогрецькою мовою
- процедуру оцінювання знань, за результатами якої видається сертифікат відповідного рівня, здійснюють незалежні експерти Центру грецької мови Міністерства освіти, досліджень і релігії Греції
- для всіх бажаючих на базі факультету грецької філології МДУ будуть організовані підготовчі тренінги (за умови комплектування груп)
- у 2019 році вартість складання екзамену в Екзаменаційному центрі МДУ знижена у порівнянні з іншими центрами

Заяви на складання іспитів приймаються на факультеті грецької філології та перекладу МДУ (пр. Будівельників, 129, каб. 304, каб. 310а). При собі слід мати копію закордонного паспорту або копію свідоцтва про народження (для неповнолітніх).

Телефони для довідок:
097-26-27-446, 050-42-22-428
067-49-96-068, 050-75-90-302

Детальна інформація щодо сертифікату та іспитів розміщена на сайті Центру грецької мови.

Інформація про рівні володіння мовою