14 листопада відбулася зустріч представників Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє в єдності» зі студентами Маріупольського державного університету, які переїхали з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.
Директор БО «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» Сергій Погребний та координаторка проєкту «Талановитий стипендіат» Юлія Сидорчук розповіли студентам про напрямки роботи фонду та умови отримання цільової благодійної допомоги для оплати навчання чи проживання у гуртожитку.
По завершенні зустрічі представники фонду підтвердили бажання розвивати співпрацю з університетом, зокрема підтримувати профорієнтаційну діяльність МДУ і надавати стипендії студентам вишу. Наразі вже підписана угода між університетом і фондом про надання благодійної допомоги для оплати контракту студентки МДУ, ще дві угоди знаходяться на етапі оформлення документів.
Діяльність фонду «Майбутнє в єдності» спрямована на надання допомоги талановитим дітям та молоді з Донецької та Луганської областей, які в майбутньому розвиватимуть Україну як незалежну, демократичну, соціальну та правову державу.
Детальну інформацію щодо умов отримання цільової допомоги фонду можна знайти на сайті організації та у Facebook.
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/1_DSC_0623.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/2_DSC_0646.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/3_DSC_0633.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/11-2019/4_DSC_0659.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/5_DSC_0696.jpg )
![]( http://mdu.in.ua/Novosti2/10-2019/6_DSC_0656.jpg ) |