16:00
Як вступити до МДУ абітурієнтам з тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій?

У Маріупольському державному університеті розпочинають роботу освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Через них абітурієнти з тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій зможуть вступити до закладів вищої освіти за спрощеною процедурою.

Скористатися особливими умовами вступу зможуть ті, хто вступає на базі свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти (І курс) та диплому молодшого спеціаліста/бакалавра (ІІ-ІІІ курси).


Молодь з міст і селищ, які найбільш постраждали від російської агресії, замість Національного мультипредметного тесту чи Зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть індивідуальну усну співбесіду. Вона складатиметься з питань за трьома предметами: української мови, математики та історії України.


Для того, щоб зареєструватися на проходження співбесіди необхідно з 11 липня по 8 серпня подати заяву та документи до освітнього центру «Донбас/Крим-Україна» Маріупольського університету. Це можна зробити онлайн через електронну пошту [email protected], вказавши у темі листа «Вступ з ТОТ», або особисто звернутися за адресою Київ, пр. Повітрофлотський, 31, кабінет 344.


Окрім заяви електронний лист має містити скан-копії або фото наступних документів:

  • паспорту / ID-картки
  • довідки про місце реєстрації (витяг з ЄДДР / довідка ВПО / витяг про місце реєстрації із застосунку «Дія»)
  • ідентифікаційного коду
  • документа про освіту та додатку до нього (за наявності)
  • посвідчення про приписку до призовних дільниць (за наявності).

Також до листа потрібно додати кольорову фотокартку розміром 3х4 см.


Після реєстрації абітурієнти отримають розклад проведення індивідуальних усних співбесід, які проводитимуться з 10 по 16 серпня дистанційно. Списки рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання за квотою-2 будуть оприлюднені 17 серпня, після чого вступникам необхідно принести оригінали документів для зарахування.


Абітурієнти, які закінчили 11 класів і не мають свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, можуть звернутися через освітні центри «Донбас/Крим-Україна» Маріупольського університету для проходження державної підсумкової атестації.


Контакти освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-України»

Адреса: Київ, пр. Повітрофлотський, 31, 3 поверх, каб. 344

Телефони: (096) 743-74-43, (050) 828-03-03 (керівник освітніх центрів «Донбас/Крим-Україна» МДУ В’ячеслав Олегович Кудлай)

E-mail: [email protected]

Графік роботи:

Понеділок – п’ятниця: з 9:00 до 16:25

Переглядів: 266 | Додав: Деканат
Всього коментарів: 0